Testerky otestovaly tuhý šampon Amla a vanilka. Jak byly spokojené a co se jim líbilo nejvíce? Dozvíte se v recenzí

image
otestováno
Počet recenzí
7
jak jste hodnotili
5
6x
4
1x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 6. 11. 2019
do 8. 12. 2019


Tuhý šampon Amla a vanilka

Tuhý šampon pro suché a poškozené vlasy. Díky amle a vysokému obsahu aminokyselin, taninu a vitamínu C, vyživuje vlasy po celé jejich délce. Šampon nebarví, čistí velmi jemně a krásně voní po vanilce.

Tuhý šampon

Tyto tuhé šampony zapadají do konceptu tzv. low poo kosmetiky. Obsahují ingredience známkované čísly 1 a 2 (jako ve škole), což znamená, že obsahuje pouze přírodní látky a deriváty přírodních látek.
Jsou vyrobeny ručně a s láskou. Voní sladkou, příjemně vanilkovou vůní a přenese vás do dálného orientu. Hodí se spíše pro ženy. Vlasy neobarví, proto je vhodný  jak na světlé, tak na hennované vlasy. 
Díky tomu, že obsahuje pouze malé množství vody, nepotřebuje příliš konzervantů a je tím pádem jak ekonomický, tak ekologický

Více informací o produktu a nápovědu na otázku najdete TADY

Tuhý šampon Amla a Vanilka

Hodnocení
7
avatar
Silvie
Šampon má příjemnou vůni a krásně pění. Použití je jednoduché. Zdá se mi ale, že není moc vhodný na mé husté vlasy. Líbí se mi, že je skladný na cesty, jenom krabička by mohla být umělohmotná, aby se do ní dal vložit šampon hned po použití. Za to příteli velmi vyhovuje a jeho používání si chválí a je s ním moc spokojený.
klad příjemná vůně
klad skladnost
klad bohatá pěna
klad není na husté vlasy
avatar
Nikol
Šampon krásně voní a skvěle hydratuje. Tři dny jsem měla objem a rozloučila se se suchými konečky. Pracuje se s ním velmi dobře, pění příjemně. Pokaždé jsem použila kyselý oplach, ale nevím zda to je vůbec nutné. Jako by z něj vůbec neubývalo i když mám hodně husté dlouhé vlasy a poctivě dvakrát umývám. Určitě doporučuji.
klad Vůně
klad Pěna
klad Tvar, dobře se drží i když je mokrý
klad Složení
klad Cena
avatar
Aneta
Tuhý šampon jsem vyzkoušela poprvé a musím říct, že to opravdu stojí za to. Pracuje se s ním skvěle a budu ho mít na dlouho. Krásně voní a dělá bohatou pěnu. Vlasy jsou po něm hebké a voňavé. Tuhému šamponu musíte věnovat delší přípravu na umytí než u tekutého, ale rozhodně se to vyplatí.
klad Vůně
klad Balení
klad Počet umytí
klad Nic
avatar
Denisa
Pro mě skvělý šampión, který budu používat i nadále. Po umytí mám vlasy krásné jemné a lesklé. A božská vůně vlasů po vanilce ta je skvělá. Jsem moc ráda, že díky testovani jsem přišla na to, že konečně mohu zahodit plastové lahve do koše a nahradit to nevím přírodním, vonavym, jemným a zároveň uzasnym.
klad Vzhled
klad Vůně
klad Lesk vlasů po umyti
klad Jemnost vlasů
klad Konzistence
klad Nic jsem nenasla
avatar
Kateřina
Ze začátku jsem byla zvědavá, jak budou moje vlasy na tuhý šampon reagovat, protože jsem doteď tuhý šampon nepoužívala. Mám také citlivou pokožku hlavy, a me všechny šampony mi sedí. Musím ale říct m, že po dobu, co Tuhý šampon Amla a vanilka používám, tak se kvalita mých vlasů zlepšila a pokožka hlavy mě nesvědí. Tuhý šampon mě přesvědčil o tom, že se nikdo nemusí bát, že by jeho vlasy dostatečně neumyl. Navíc má moc příjemnou vůni.
klad Příjemná vůně, jednoduchá aplikace na vlasy.
klad Při častém používání jsem měla vysušenou pokožku nad čelem
avatar
Ilona
Tuhý šampon Amla a Vanilka je má první zkušenost s přírodními produkty a naprosto mě to nadchlo. Šampon krásně pění a vlasy opravdu dobře umyje. Po umytí jsem měla pocit, jako by byli vlasy navoskované, to však po vysušení přešlo. Vlasy drží rovné a nekroutí se jako po běžném šamponu. Teď mám za sebou cca 10 mytí a zatím jsem spokojená. Jedinou nevýhodou je, že ho zkusila i mamka a teď mi ho bere :D Takže vyhovuje jak dlouhým, třepícím se vlasům, tak i krátkým, tvrdčím a barveným. Již jsme doporučili dále, a vypadá to na větší předvánoční nákup :)
klad Krásný vůně
klad Malá spotřeba na mytí
klad Vlasy jsou poddajnější
klad Cena
avatar
Marta
Poprvé jsem měla možnost vyzkoušet indianskou přírodní vlasovou kosmetiku. Nejprve jsem si nedokázala představit jak takový to tuhý šampon vlastně vypadá, dumala jsem nad tím dlouhou dobu. Když jsem viděla krabičku ve které tuhý šampon je, řekla jsem si až na 50 umytí, to asi nebude. A mylila jsem se. Nejdříve že všeho nejvíce mě zaujala vůně, která byla cítit i přes krabičku, na které bylo napsáno Alma a vanilka. Po otevření jsem objevila maličký kopeček tuhého šamponu. Říkala jsem si, kolik toho budu potřebovat na svou hřívu, popravdě řečeno, netušila jsem, že na mokrých vlasech začne ihned pěnit, delou délku vlasů jsem si umyla. Splachla a osušila, nepoužíval jsem kondicionér, neboť jsem nechtěla přebýt tu nedhernou vůní vanilky když jsem si začala rozčesávat vlasy, byla jsem mile překvapená, rozčesala jsem je bez problému, bez použití kondicionéru.
klad Nemusíte se bát, že se někde rozlije
klad Cena se odvíjí od kvality
klad Vydrží dlouho
klad Vůně
klad Žádné
příloha
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel